Čo kúpiť

5 augustových tipov na skvelé darčeky

Leto nám končí a verím, že na nás čaká krásna a farebná jeseň plná slnečných dní. Ešte predtým, než dáte definitívne zbohom augustu, prečítajte si tohto mesačný výber darčekov.

Tenisky Tikoki

Čoskoro prídu chladnejšie dni a bude čas odložiť žabky a sandále. Ak plánujte obdariť milovníčku leta, ktorá bude smútiť za letnou obuvou, môžete siahnuť po veselých slovenských teniskách Tikoki.

Tieto plátenky s praktickou gumovou špicou sú dostupné v nízkych a vysokých variantoch v nespočetných vzoroch. Mňa najviac oslovila kolekcia slovenskej dizajnérky Lenky Sršňovej.

 

Star Wars KeepCup

Ja viem, že sa často opakujem, ale v mojom okolí majú chlapi naozaj radi Star Wars a dokonca je tam veľký prienik aj medzi chlapmi, čo majú radi Star Wars a zároveň si fičia na káve.

Takže keď som zbadala Star Wars KeepCup povedala som si, že to je skvelý darček, o ktorom vám musím dať vedieť.

 

 

Perfektný doplnok do kuchyne

Ak by ste radi potešili niekoho, kto rád chalupárči, milým darčekom určite bude originálny set soľničky Soľ nad zlato a koreničky Korenie života.

Keramický, ručne vyrábaný set v ľudovom štýle sa predáva cez staré známe Sashe. Okrem chalupy sa hodí aj do každej kuchyne zariadenej v ľudovom štýle.

 

 

Skoč si

Pamätáte si ešte, ako ste počas prestávok skákali na školskom dvore gumu? Ja hej a bolo to fantastické. Až teraz s odstupom času si uvedomujem, aká dokonalá aktivita obyčajné skákanie gumy bolo. Spájalo v sebe fyzickú aktivitu, tréning hrubej motoriky, presnosť a zábavu.

Ak by ste túto zábavku radi dopriali aj deťom vo svojom okolí, môžete im gumu vyrobiť, alebo priamo kúpiť aj s návodom a praktickým vrecúškom na skocsi.sk.

 

Lístok do divadla

Čoskoro začne divadelná sezóna a to je skvelá príležitosť venovať niekomu pár lístkov na divadelné predstavenie. Možností, ako využiť tento darčekový tip je viacero. Zoberte partnerku, venujte lístky kamarátke alebo pošlite za kultúrou rodičov.

Ak hľadáte klasiku – siahnite po lístkoch Slovenského národného divadla v Bratislave alebo divadle Andreja Bagara v Nitre. Ak vás láka niečo zábavnejšie vždy je dobrou voľbou napríklad divadlo Gunagu.

 

Newsletter

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close