Vitajte na blogu FLUFF,

volám sa Lenka Chylíková a mám strašne rada darčeky. Rada ich balím, vymýšľam a aj dostávam. Vždy pred Vianocami si založím malú dielničku a celé hodiny pri pozeraní vianočných filmov balím darčeky. S každým balíčkom sa hrám a snažím sa mu vdýchnuť dušu, aby už pri prvom pohľade obdarovaného potešil.

Vznik tohto blogu je taký typický. Už dlhšie som rozmýšľala nad založením vlastného projektu, ale nápad na to, čomu by som sa mohla venovať neprichádzal. Až po tom, čo som odišla z práce na materskú a oddýchla som si od každodenného pracovného stresu, prišlo to: Založím si darčekový blog.

A tak som začala po večeroch variť džemy, sušiť bylinky, prelievať oleje, piecť piškóty, vymýšľať darčekové koše a o tom všetkom písať. Teším ma, že môžem rozvíjať moju kreatívnu stránku, že zamestnávam hlavu aj niečím iným, ako rastúcimi zúbkami. A počas tejto dlhej dovolenky nezabudnem, ako sa píše na klávesnici.

Verím, že sa vám môj blog páči a najmä vás darčekovo inšpiruje. Ak máte nápad, čím by som mohla FLUFF vylepšiť, napíšte mi, poteším sa každej reakcii.

Close