Čo kúpiť/ Špeciálne príležitosti

Darček, ktorý zaručene poteší každú čerstvú maminu.

Dnes mám pre vás tip na šikovný darček pre čerstvú maminu, alebo kamošku v očakávaní. Darčeky pre mimčá sú radosť, ale ak má drobček už pripravenú takmer celú výbavičku a vy by ste radi venovali niečo originálne a užitočné zároveň, môžete sa ocitnúť v slepej uličke.

Knižku Hry na každý deň (365 aktivít pre dojčatá) z vydavateľstva Slovart som objavila náhodou a ihneď ma oslovila. Môj syn mal vtedy len pár týždňov a mne dochádzali nápady, ako ho zabaviť primerane jeho veku a schopnostiam. V tejto knižke sú krátke a jednoduché tipy na hry pre bábätká podľa veku. Na úvod každého mesiaca je popis, čo si v danom období dieťatko rozvíja a potom nasledujú jednotlivé tipy. Popis aktivity je krátky a tak sa nemusíte zdržiavať dlhým čítaním. Knižka je pestrá a graficky krásne spracovaná. Čo ma potešilo, je, že sa nesnaží z bábätiek vychovať malých Einsteinov, ale uľahčuje život rodičom, ktorí sú trochu menej kreatívni pri vymýšľaní hier.

darček pre čerstvú maminu

O knižke som povedala aj kamoške, ktorá si ju tiež veľmi chválila. Ak vás tento nápad oslovil, môžete ju objednať napríklad v Martinuse, alebo sa po nej poobzerať v niektorom z kníhkupectiev. Ja som ju kúpila v menšom, ale dobre zásobenom kníhkupectve Tatran.

Následne knižku už len stačí pekne zabaliť a je to. A povedzme si úprimne, čo sa balí lepšie, ako knižka 🙂

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close