Čo kúpiť/ Keď chýba čas/ Pre ženu/ Špeciálne príležitosti

Ako sa stať najlepším manželom pod slnkom

Na to, aby ste mohli efektívne využiť tento tip, mali by ste byť s partnerkou šťastnými rodičmi aspoň jedného dieťatka, ktoré je natoľko malé, že si vyžaduje veľa starostlivosti, ale už dosť veľké na to, aby vydržalo jeden deň bez mami.

Idea tohto darčeka je založená na tom, že my, ženy, sme rady rozmaznávané. Ak sme ešte aj mamami, tak nemáme na seba dosť času. Ak sme na materskej, tak niekedy aj peniaze chýbajú. Vy máte ideálnu príležitosť nám v jeden pre nás perfektný deň toto všetko dopriať. Takýmto darčekom zároveň uznáte, že si to zaslúžime a to veru pekne zahreje pri srdci.

Výhrou je, že vás samotná príprava bude stáť minimum času. Jednoducho win-­win. Dosť bolo rečí, poďme na to.

Rozmaznaj si svoju ženu!

Týmto darčekom venujete partnerke jeden deň, kedy bude môcť zabudnúť na všetky povinnosti. Základom sú darčekové poukazy, ktoré vložíte do obálky s milým, láskavým či vtipným venovaním.

Obálka môže obsahovať nasledujúce darčekové poukazy:

Darčekový poukaz do denných kúpeľov alebo luxusného masážneho salóna. Ak partnerke kúpite poukaz na thajskú, alebo ajurvédsku masáž, akoby ste ju poslali na mini dovolenku do exotickej krajiny. V Bratislave pozrite napríklad ponuku – www.palawi.sk alebo www.darsana.sk.

Darčekovú kartu do obľúbeného nákupného centra vašej polovičky. V poukaze ju inštruujte, že si neprajete, aby si kúpila niečo praktické, ale že má byť rozmarná. Fúuu, čo môže potešiť ženu viac ako to, že môže byť bez výčitiek rozmarná.

Poukaz na celodennú starostlivosť o deti počas dňa rozmaznávania. Ak ich zoberiete na dáke zábavné miesto, užijete si spolu deň a ani to nemusí byť taká otrava.

Poukaz na večeru počas dňa rozmaznávanie. Ak nevaríte, alebo nestíhate navariť, lebo sa musíte starať o drobcov, objednajte si niečo z donáškovej služby ­ sushi, azijské rezance,burger ale aj pizza potešia. Hlavné je vybrať jedlo podľa partnerkinej chute a nie vlastnej 😉 Ak chcete trochu ušetriť, poproste maminu nech vám niečo navarí, ale iba v prípade, že vaša mama a partnerka majú spolu dobrý vzťah.

Dôležité je dať na celý darček dátum exspirácie, aby bola partnerka nútená, čo najskôr ho využiť a príliš dlho sa nevyhovárala, že teraz na to nie je najvhodnejší čas.

Mojim darčekom pre vás sú tieto darčekové poukazy na stiahnutie. Keďže som z tohto darčeku taká nadšená, nedala som na ne logo Fluff, aby som vás hneď neprezradila.

 

poukazy

 

A milé polovičky, ak čítate tento blog a túžite po takomto darčeku od vášho partnera, skúste mu dať tip, že na blogu fluff.sk nájde kopec dobrých darčekových nápadov, alebo poproste kamošku, aby mu nenápadne posunula link na tento článok.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close