Čo kúpiť

5 marcových tipov na skvelé darčeky

Konečne prišla jar, už som ani nedúfala. Zima mi vždy príde nekonečná, ale jar je už tu. Vonku je svetlo dlhšie ako do štvrtej, ráno nie je potrebné oškrabávať auto od námrazy a moja nálada stúpla o 30%. Prísľub krásnych zajtrajškov je pred nami. Tak sa nemôžete čudovať, že jarou bude presiaknutý aj dnešný výber 5tich darčekov mesiaca.

Tulipány alebo narcisy

tulipany ako darcekUvedomujem si, že toto nie je žiadny prevratný nápad na darček. Veď sú to kvety a tie sú tak tradičné, že sú až nudné. Ak sa chystáte na návštevu, alebo oslavuje vo vašom okolí sviatok dáke žieňa, určite k darčeku pribaľte kyticu typických jarných kvetín.

Nič v domácnosti nevytvorí krajšiu atmosféru, ako čerstvé jarné kvety. V Lidli alebo aj v Tescu, či už aj na miestnom trhovisku, môžete kúpiť krásny zväzok kvetov doslova za pár eur. Vďaka tomu, že ich cena nie je vysoká, môžete rovno kúpiť dve kytičky a obdarovaná bude mať doslova plnú vázu jari. A rozhodne doprajte jednu kytičku čerstvých krások aj sebe.

Roztomilý pršiplášť

prsiplastePre jar je typické aj nestále počasie a časté prehánky. Kto býva aj v nečase najčastejšie vonku? No predsa deti, prípadne ich mamy. Preto mám pre vás na toto obdobie jeden skvelý tip a to krásne pršiplášte od parádnej slovenskej značky Mrs. Shal.  

Tá k tvorbe pristúpila s otvorenou mysľou. Skvelé je, že mamina sa môže so svojim dieťaťom zladiť, no nie len to. Ak drobca rada nosí v šatke alebo nosiči, môžete pre ňu vybrať originálny nosičský pršiplásť. Srdce každej takejto žienky musí pri tomto darčeku poskočiť od radosti. Tu je úspech darčeka zaručený na 100 %.  

Aj samostatný detský pršiplášť je vymakaný. Je totiž univerzálny od  veľkosti 74 až približne do 5 rokov. Aktuálnej veľkosti sa prispôsobuje pomocou patentiek. Pršiplášte sú ušité z hydrofóbneho tenkého šuštiaku, ktorý vyniká svojou skladnosťou a vodeodolnosťou a ponúkané sú v troch krásnych vzoroch.

Rozkvitnuté náušnice

kvetinove nausniceAk by ste žienke vo svojom okolí radi dopriali kvietky, ktoré len tak nezvednú, určite si pozrite ponuku tých najrozkvitnutejších náušničiek od Ketlin. Tá svoje nádherné výrobky predáva cez Sashe.

V ponuke ich má viac ako 100 druhou, ale nezľaknite sa toho množstva. Ak ťažko vyberáte zo širokej ponuky, stačí ak kúpite prvé, na ktoré vám padne zrak, všetky sú totiž krásne. Vybrať môžete z veľmi populárnych napichovačiek, visiacich multikviekotvaných, či jednokvietkovaných náušníc. Darmo budem čokoľvek písať, určite si kliknite na odkaz a kochajte sa. Ja som jednoducho do nich.

Meteo stanica

meteo stanicaAni v tomto výbere nebude chýbať tip na chlapský  darček. Jarné počasie môže mať v merku vďaka domácej meteo staničke. Určite tento darček poteší každého, kto má rád meteo mapky, rozumie slovám tlaková výš a tlaková níž.

Vybrať môžete z veľkého množstva prevedení. Jednou možnosťou je meteo stanica, ktorej čidlo je umiestnené v exteriéri a do interiéru umiestnite malý displej, ktorý zobrazuje viacero aktuálne nameraných údajov.

Môžete si aj úplne odfičať a kúpiť luxusnú meteo stanicu, ktorej čidlá bude mať obdarovaný spárované vďaka aplikácii so svojim mobilným telefónom. Taká vydarená technologická hračka meria okrem iného aj kvalitu vnútorného aj vonkajšieho ovzdušia a koncentráciu CO2. A chlapi predsa hračky milujú.

Kvetinová škola

papaverJar úplne ovládla marcový výber darčekov a aj zážitkový tip je s ňou úzko spätý.  Keď hľadáte darček pre žienku, ktorá musí mať doma neustále plné vázičky kvetín, stále sa s nimi hrá, pre kamarátky viaže kytičky a pritom si stále frfle, že jej to akosi nejde, tak je to jasné.  

Kurz floristiky bude perfektnou voľbou. Opäť sa stačí poradiť so strýčkom Googlom a ten vám ponúkne možnosti vo vašom okolí. Napríklad známy Atelier Papaver organizuje takýto kurz v Trnave, alebo nedávno bol aj v Bratislave v SNG. Možností je viacero, treba si len vybrať.

Prajem vám krásnu jar priatelia.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close