Ako zabaliť

Veselý darček
pre malého umelca

Pre deti rada vyberám darčeky, ktoré podporujú fantáziu, kreativitu, tvorivosť, jednoducho prebúdzajú v malom človeku umelca. Synovcovi som preto k meninám vybrala farebný darček, skvelú omalovánku, ktorá sa po vyfarbení dá postaviť a po dokončení sa teda môže s ňou aj zahrať. V balení sú dva kusy (raketa, strašidelný dom) a nájdete ju v Pepco. K omalovánke sa, pravdaže, hodia pastelky alebo farbičky. Ja som vybrala kratšie farbičky, ktoré sa budú dobre držať v malej ruke a možno ich so sebou zbaliť aj na výlet. 

Opäť som mala chuť oživiť darček netradičným balením. Omalovánku som zabalila do jednofarebného modrého papiera a ceruzky som rovnomerne rozložila po ploche darčeka. Následne som ich po jednej prilepila. Na lepenie som použila rozstrihané samolepiace farebné etikety, dôležite pre mňa bolo, aby na balíčku dobre držali. Washi pásky by boli tiež pekné, ale bála som sa, že sa budú odliepať. , na ktorom krásne vyniknú ceruzky.

Môžete zvoliť aj hnedý papier, aby farebnosť ceruziek ešte viac vystúpila alebo aj biely papier, ktorý si môže dieťa ešte pred rozbalením pokresliť. Ak sa vám to viac bude hodiť, môžete vyskúšať farbičky nalepiť pekne vedľa seba vo farebnej postupnosti. Najmä pri menších balíčkoch môžu pekne vyniknúť.

Tento druh balenia môžete využiť pri balení všetkých druhov kreatívnych potrieb. Do balíčka môžete pribaliť aj vodovky, štetce, farebné papiere, vystrihovačky, plastelínu a pečiatky. Ak by ste chceli venovať niekomu v okolí takýto darček k prvému školskému dňu, myslím, že bude viac ako perfektný.

Verím, že som vás inšpirovala, ako malému umelcovi spestríte deň 🙂

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close