Ako zabaliť/ Čo kúpiť/ Gastro darček/ Špeciálne príležitosti

Maškrtné kino na doma

Tento darček je milým prekvapením pre partnera, partnerku a ideálnym pre čerstvých rodičov. Obdarovaní si môžu si pozrieť film bez prerušovania reklamami a k tomu pochrúmať voňavé pukance. Týmto balíčkom jednoducho prinesiete kino obdarovanému priamo domov.

filmovy balicekZákladom je zohnať kýblik na pukance. Ako prvé sa skúste opýtať v najbližšom kine a ak nebudete úspešný, ostáva vám už len mať šťastie na „pukancára“ niekde na hodoch či teraz tak populárnych vinobraniach. Následne zbehnite do potravín, kúpte popcorn, nachos, salsu, oriešky a niečo sladké. Môžete pribaliť aj nápoje, napríklad colu alebo pivko, víno sa hodí trochu menej, ale ak chuť obdarovaného nedá inak, nič ním nepokazíte.

V niektorých supermarketoch predávajú aj DVD a tak majte oči otvorené, možno aj tam natrafíte na dobrý film a budete mať vystarané. Ak nič vhodné v supermarkete nenájdete, vyberte sa do niektorého elektra, kde majú širší výber DVDčiek. Keď kupujete darček pre pár, vložte do balíčka jeden film, ktorý sa žánrovo hodí pre ženu a jeden, ktorý sa žánrovo hodí pre chlapa. Tento darček môžete navyše veľmi jednoducho obohatiť pribalením dvoch voľných lístkov do kina.

Ako som už písala, toto je super darček pre čerstvých rodičov, preto ho môžete zrealizovať aj pri návšteve u nového bábätka. Okrem dákeho oblečka alebo hračky pre drobca, doneste rande pre čerstvých rodičov.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close