Čo kúpiť

5 júnových tipov na skvelé darčeky

Ufff, tak tento mesiac som pre vás napísala blog 5 darčekov mesiaca naozaj až v hodine dvanástej, teda predposledný júnový deň. Prosím, odpusťte mi to, milí FLUFF čitatelia, budúci mesiac sa určite polepším.


Dôvodom môjho meškanie je fakt, že mi čas počas leta uteká ešte trochu rýchlejšie, ako počas iných ročných období. Logika mi napovedá, že by to malo byť naopak, veď počas leta sú dni najdlhšie. Možno práve to je ten dôvod. Celé dni trávim vonku a kým prídem domov, už som taká zničená, že by som najradšej padla rovno do postele …. nech sa páči tu sú moje júnové tipy.

Námornícky náramok

naramokTento darček je stvorený pre milovníčky prúžkov, mora, vody, slnka a námorníkov. Tí námorníci nie sú podmienkou.

Krásny náramok Karl Jetting je jednoduchou kombináciou malej kovovej kotvičky a farebného lanka.

Perfektne sa hodí na opálenú ruku a k letným outfitom. Vybrať môžete zo všakovakých farebných kombinácií laniek a aj samotná kotvička môže byť buď zlatej alebo striebornej farby. Osobne ma veľmi prekvapil a potešil fakt, že tieto náramky sú od nás zo Slovenska.

Hračky do vody

lodka do vodyZačína leto a s ním aj obdobie vodných radovánok. Ak máte záhradu, určite tým najmenším naplníte bazeník vodou, väčších zoberiete k vode a celé rodiny sa vyberiete k moru. Práve hračky do vody deťom spestria vodné šantenie.

Skvelé hračky majú napríklad v Pepco, v balíčku s kýblikom a krhličkou je pribalený aj vodný mlynček. Ja osobne som do IKEA hračiek. Poháriky MULA boli s nami na všetkých dovolenkách. Okrem toho, že z nich deti postavia vežu, každý pohárik má na dne inú sadu otvorov a deti môžu experimentovať s mini dáždikmi. Alebo môžete vybrať lodičku SMAKRYP s dvoma pohárikmi na prelievanie. V hračkárstvach nájdete rôzne vodné pištolky, nafukovacie zvieratká, lodičky alebo lopty.

Pumpa na vínko

Ak by ste radi potešili milovníka vínka, skúste siahnuť po nekonvenčnom darčeku a to vákuovej pumpe na víno. Znie to desivo, ale je to skvelý pomocník pre každú vínnu mušku.

Keď si totiž otvorí dobrú fľašku vínka a odpije z nej len časť, touto pumpou môže cez špeciálne štuplíky, ktoré sú k nej pribalené, vysať z fľašky vzduch. Vďaka tomu vydrží vínko v chladničke veľmi dlho dobré a čerstvé. Druhou skvelou vlastnosťou je, že štuplík sa vďaka podtlaku len tak neuvoľní a tak môže byť vínko
skladované aj na ležato.

Welness pre auto

Toto teplé počasie je ako stvorené na total autový welness. Ak máte v svojom okolí osôbku, ktorá si hýčka svoje auto, alebo na druhej strane nestíha mu venovať toľko pozornosti, ako by sa patrilo, venujte jej poukaz na umytie auta.

Vďaka teplému počasiu vytepované sedačky rýchlo schnú a ak bude leto pokračovať takýmto suchom, tak aj z vonka bude auto dlho žiariť. Výhodou je, že môžete poukaz nie len kúpiť, ale aj vyrobiť a človeku venovať svoj čas a vlastnoručné umytie, povysávanie a vyleštenie auta. Koho by niečo také nepotešilo, nech zdvihne ruku, ja a moja mazdička by sme mali total Vianoce.

Predĺžený víkend v horách

Letné teplo vie byť v mestách veľmi úmorné. Preto, ak chcete niekomu venovať zážitkový darček, vyberte sa s ním / s ňou do hôr. Podľa toho, aké akčné typy ste, môžete si vybrať buď romantický hotelík so všetkým pohodlím, alebo nabaliť ruksaky a vybrať sa na puťák.

Počas víkendu si môžete užiť turistiku, ferraty, bicyklovačku, alebo len takú vyvalovačku pri studenom plese, záleží len na vás. Vďaka skvelému osvieženiu a krásnym zážitkom budete na tento darček ešte dlho spomínať.

 

Verím, že aj tento mesiac ste v tomto darčekovom výbere našli inšpiráciu. Milí čitatelia prajem vám parádny koniec júna a ešte lepší júl.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close