Ako zabaliť/ Čo kúpiť/ Špeciálne príležitosti

Smiech lieči, zabaľte ho originálne

Tento darček som balila pre maminu. Išla do nemocnice a ja som ju chcela trochu potešiť, rozveseliť a povzbudiť. Ako inak, som to ja a tak som vymyslela a zabalila špeci darček. Keďže sa hovorí, že smiech lieči, rozhodla som sa kúpiť veselú knihu.

darcek do nemocnice

Tento mesiac vyšla nová kniha od Kristíny Farkašovej, Stále som mama. Jednotka mala v našej rodine úspech a kolovala z rúk do rúk. Mojej mamine sa veľmi páčila a tak som si povedala, že bude perfektná. Forma knihy je ideálna, keďže sú to krátke výstižné príbehy a postrehy. Nič s komplikovanou ani zamotanou dejovou líniou len dobrá nálada vytlačená na papieri.

Instantne mi napadlo, ako knihu tematicky zabaliť. Doma máme starú auto lekárničku a tak konečne nadišiel čas využiť jej náplň. Hlavnou témou bol obväz. Baliaci papier som sa rozhodla použiť veselý, aby balíček nebol príliš ponurý. Namiesto lepiacej pásky som využila leukoplasty. Minule som v IKEA kúpila mega pack, takže napriek baliacemu šanteniu nám doma chýbať nebudú. Musím priznať, že baliť balíček s leukoplastami bola docela zábava.

darcek pre choreho

Popri prezeraní obsahu lekárničky mi padol zrak na nožnice a hneď bolo rozhodnuté. Balíček vďaka nim získal extra medicínsky nádych. S manželom som pre istotu 3x skonzultovala, či to ako dobrý nápad príde len mne a či balíček v tomto ponímaní nepôsobí príliš morbídne. Bol na mojej strane tak verím, že aj obdarovanú rozveselí.

Ak sa vám zdá, že sa moja gramatika zo dňa na deň zhoršila a moje písanie čiarok akosi stratilo zmysel – ospravedlňujem sa – moja korektorka je PN. Určite tento blog bude čítať, takže mami, nech si čo najskôr fit.

Keď hľadáte darček, pre niekoho, kto nemá zdravý deň pozrite si môj starší blog s návodom na vytvorenie veselej liekovky.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close