Čo kúpiť/ Pre dieťa/ Pre kamaráta/ Pre kamarátku/ Pre mamu/ Pre muža/ Pre otca/ Pre ženu

Knižné tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Je to neuveriteľne 9. mesiacov som vám sem nepridala žiaden článok. Na jednej strane som si potrebovala od blogovania oddýchnuť, na tej druhej, čím dlhšie som neblogovala, tým viac mi  blogovaie chýbalo. Úprimne na začiatku som bola rada, že môžem blog vypustiť z hlavy, dva a pól roka som blogovala veľmi intenzívne a do článkov som vkladala veľa svojho času. Tešilo ma to, ale príchodom ďalšieho člena rodiny mi na blog neostal čas. Keby ste sa ma pred 4 mesiacmi opýtali, či budem ešte písať na FLUFF, asi by som odpovedala, že táto etapa môjho života je za mnou.

Takto pred Vianocami sa však moja túžba po novom blogu veľmi zintenzívnila a  ja som sa rozhodla rozpracovať moju milovanú tému knihy. Takže prinášam vám môj výber nádherných kníh, verím, že v článku nájdete knižný tip úplne pre každého, ktorého chcete obdarovať.  Predsa len kniha je najviac univerzálny darček, má úžasnú energiu a ani vás nebude veľa stáť.

Nech sa páči môj výber, verím, že poteší a inšpiruje.  Ak by som sa už k ďalšiemu blogu nedostala, prajem vám krásne Vianoce.

Pre vášnivé čitateľky

Ľahké čítanie pre ženy

Pre fanúšikov kníh a nečítania

Pre čerstvých rodičov

Pre malých čitateľov

Neľahké čítanie o životných osudoch

Pre čitateľov s vyberavým vkusom

Do knižnice v kuchyni

Naše knihy

Pre svetobežníkov

Pre milovníkov napätia

Pre demokratov so záľubou v politike

Inšpiratívny životný štýl

Ak nemáte chuť vianočným darčekom venovať viac energie, môžete si knihy rovno pri objednávke v Martinuse dať aj zabaliť. Obdržíte tak darčeky, ktoré bude stačiť umiestniť pod stromček, naozaj nič jednoduchšie neexistuje.

Verím, že aj vďaka tomuto článku a FLUFF tipom budete mať menej zhonov a predvianočný čas si naplno užijete.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close