Čo kúpiť

5 februárových tipov na skvelé darčeky

Veľmi ma potešilo, že sa vám páčil januárový výber piatich darčekov. O to s väčšou radosťou som pre vás aj tento mesiac pripravila pestrý mix z každého rožku trošku. Verím, že v ňom nájdete ten správny darčekový tip.

Dámsky batoh

V poslednej dobe sa z batohov stal hit. Slúžia ako praktická obdoba kabelky nie len pre cyklistky a nadšenkyne horských športov, ale aj ako praktický doplnok ku každodennému outfitu. Kabelkové batohy teraz nájdete takmer v každom obchode. Ak by ste radi vybavili darček cez internet, pozrite si batôžky v Zoote, nájdete tam širokú ponuku batohov od rôznych značiek, za rôzne ceny. Ak hľadáte niečo osobitejšie, tak si pozrite ponuku na Sashe, mne osobne padla do oka česká značka Mum-Ray a ich Bagpack Egg.

Leki Hot Shot

Ešte máme pred sebou viac ako mesiac lyžiarskej sezóny, no najskalnejší budú lyžovať určite aspoň do polovičky apríla. Ak hľadáte darček pre lyžiara, ktorí so sebou rád nosí na svah aj zásobu niečoho tvrdšieho na zahriatie, mám pre vás skvelý tip na darček, lyžiarske palice s integrovanou ploskačkou – Leki Hot Shot. Takže na to, aby sa hrdý majiteľ týchto paličiek zahrial na svahu, stačí ak odšróbuje vrch paličky. Jednoducho šikovné a naozaj vždy pri ruke.

Bilibo

Bilibo je plastová škrupinka, ktorá sa vďaka detskej fantázii premení na nespočetné množstvo hračiek. Dá sa v nej hojdať, točiť, schovávať, ťahať, tlačiť. Dá sa použiť ako miska na hračky, nádoba na vodu, alebo sa na nej drobec môže aj sánkovať. Skvelý darček, praktická offline hračka pre malé deti. Bilibo kúpite jednoducho cez internet, napríklad v e-shope Bejbynet.

Zástera na strihanie brady

Ak žijete s bradáčom, a teraz nemyslím psie plemeno, určite oceníte darček, ktorý mu môžete venovať, ale v skutočnosti venujete darček sebe. Také pristrihávanie brady je totiž hotová kúpelňová katastrofa. A preto sa pár mudrých hlav niekde na svete zamyslelo a vymyslelo zásteru na strihanie brady. Po pravde, neviem koho je to vynález, ale viem, že z čínskeho Aliexpressu môžete takúto zásteru objednať za pár eur. Takže praktický darček – check, ekonomický darček – check. Jedine, na čo si je potrebné pri objednávaní z Aliexpressu dať pozor, je čas dodania, aby darček stihol prísť.

Kurz kreslenia pravou hemisférou

Tak ako minulý mesiac, aj tentokrát, vám prinášam tip na zážitkový darček. Chcete obdarovať niekoho, kto vôbec nevie kresliť, ale v skrytu duše po tom túži? Siahnite po poukaze na kurz kreslenia pravou hemisférou. Na tomto kurze naučia kresliť aj antitalenty a podľa toho, čo som počula, to naozaj pekne funguje. Našla som pre vás aj jeden blog účastníčky, ktorá popisuje tento kurz a znie to skvelo. Na internete nájdete množstvo kurzov, stačí si len vybrať ten, ktorý sa koná vo vašom okolí.

Takže to bol môj februárový výber 5tich skvelých darčekov, ak si chcete pripomenúť januárové tipy, klik sem.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close