Keď chýba čas/ Pre mamu/ Pre ženu/ Špeciálne príležitosti

Malé prekvapenie vo veľkej krabici

Odkedy som na tejto super mama dovolenke, stíham ešte menej, ako kedykoľvek predtým. Priviedla som totiž na svet človiečika, ktorý mi šéfuje osto tristo. Na jednej strane je dovolenka super, keďže cez deň môžem byť s drobcom vonku, neustále sa stretávať s kamoškami a keď sa nám zachce výletu, nič nestojí v ceste. Na druhej strane vďaka malému šéfovi sa ráno nestíham vychystať a moje ušné lalôčiky cez deň pravidelne smútia, že som na ne opäť ráno zabudla.

Preto som sa rozhodla, že je čas im venovať univerzálnu čačku z kvalitného materiálu, ktorá ich bude zdobiť non-stop. Ako som už spomenula, čas nie je v tejto dobe môj kamoš a tak som sadla za počítač a svoju túžbu / urgentnú potrebu som vyriešila prostredníctvo internetu. Náušnice som našla v internetovom obchode Eppi. Tento blog však nie je o tom, aby som sa vám pochválila, že mám nové náušnice, je o tom milom prekvapení, ktoré má čakalo, keď mi náušnice prišli.

Balíček mi dorazil domov len pár dní od objednania. Objednala som si náušnice, tak som čakala bublinkovú obálku a v nej škatuľku, preto ma prekvapilo, aká veľká krabica mi prišla. S nedočkavosťou som ju otvorila, vykukol na mňa ružovkastý hodvábny papier, moje srdce milujúce pekne balenie zaplesalo a ja som začala tušiť, že ma čaká milé prekvapenie. Odolala som zvedavosti a rozhodla som sa dootvárať  škatuľu neskôr, s foťákom v ruke. Myslela som si, že by vás tieto obrázky mohli potešiť.

Na druhý deň som vybehla von a nafotila balíček, tak ako mi prišiel. Vnútri lepenkovej škatule bol ružovkastý hodvábny papier a zelenkavá obálka, v ktorej boli pekné kartičky s návodom, ako sa o šperky starať a s informáciou, že na šperky je celoživotná záruka. Musím povedať, že ten hodvábny papier naozaj potešil, v našich zemepisných šírkach sa už natoľko nepoužíva a práve preto dodáva veciam punc filmového luxusu.

Pod papierom nájdete pár drobných pozorností od Eppi a samotnú krabičku so šperkom. Tá je ešte zvlášť zabalená, takže ak nechcete niekomu venovať celú veľkú škatuľu, tak môžete vybaliť len tú malú šperkovú krabičku. Tá moja bola zabalená v zelenkavom papieri, previazaná peknou textilnou stužkou, po rozbalení mi opäť poskočilo moje darčekové srdce, keďže papier bol obojstranný :). Ešte posledný krok, otvoriť šperkovú krabičku, odkryť zamatovú handričku a už na mňa vykukovali tie moje malé milé univerzálky. Mám z nich veľkú radosť, sú skvelé a ja som do nich.

Takže ako som už spomenula, Eppi balí šperky naozaj špičkovo a keď hľadáte lenivý darček, klikačka cez internet, kuriér a hotovo, tak je skvelým riešením. Obdržíte hotovú vec, s ktorou už nič nemusíte robiť. Samotný obchod je veľmi prehľadný a vďaka filtrom by ste mali nájsť tú správnu čačku veľmi rýchlo.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close