Čo kúpiť

5 augustových tipov na skvelé darčeky

Leto nám končí a verím, že na nás čaká krásna a farebná jeseň plná slnečných dní. Ešte predtým, než dáte definitívne zbohom augustu, prečítajte si tohto mesačný výber darčekov.

Tenisky Tikoki

Čoskoro prídu chladnejšie dni a bude čas odložiť žabky a sandále. Ak plánujte obdariť milovníčku leta, ktorá bude smútiť za letnou obuvou, môžete siahnuť po veselých slovenských teniskách Tikoki.

Tieto plátenky s praktickou gumovou špicou sú dostupné v nízkych a vysokých variantoch v nespočetných vzoroch. Mňa najviac oslovila kolekcia slovenskej dizajnérky Lenky Sršňovej.

 

Star Wars KeepCup

Ja viem, že sa často opakujem, ale v mojom okolí majú chlapi naozaj radi Star Wars a dokonca je tam veľký prienik aj medzi chlapmi, čo majú radi Star Wars a zároveň si fičia na káve.

Takže keď som zbadala Star Wars KeepCup povedala som si, že to je skvelý darček, o ktorom vám musím dať vedieť.

 

 

Perfektný doplnok do kuchyne

Ak by ste radi potešili niekoho, kto rád chalupárči, milým darčekom určite bude originálny set soľničky Soľ nad zlato a koreničky Korenie života.

Keramický, ručne vyrábaný set v ľudovom štýle sa predáva cez staré známe Sashe. Okrem chalupy sa hodí aj do každej kuchyne zariadenej v ľudovom štýle.

 

 

Skoč si

Pamätáte si ešte, ako ste počas prestávok skákali na školskom dvore gumu? Ja hej a bolo to fantastické. Až teraz s odstupom času si uvedomujem, aká dokonalá aktivita obyčajné skákanie gumy bolo. Spájalo v sebe fyzickú aktivitu, tréning hrubej motoriky, presnosť a zábavu.

Ak by ste túto zábavku radi dopriali aj deťom vo svojom okolí, môžete im gumu vyrobiť, alebo priamo kúpiť aj s návodom a praktickým vrecúškom na skocsi.sk.

 

Lístok do divadla

Čoskoro začne divadelná sezóna a to je skvelá príležitosť venovať niekomu pár lístkov na divadelné predstavenie. Možností, ako využiť tento darčekový tip je viacero. Zoberte partnerku, venujte lístky kamarátke alebo pošlite za kultúrou rodičov.

Ak hľadáte klasiku – siahnite po lístkoch Slovenského národného divadla v Bratislave alebo divadle Andreja Bagara v Nitre. Ak vás láka niečo zábavnejšie vždy je dobrou voľbou napríklad divadlo Gunagu.

 

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close