Ako zabaliť

Moje tohtoročné vianočné darčeky

Posledných pár večerov som venovala baleniu darčekov. Musím sa priznať, že sa mi ich nazbierala úctihodná kôpka, dokopy som vybrala darčeky pre 27 ľudí, šialené.  Balenie  je pre mňa cieľová rovinka predvianočných príprav, spomalím, pustím si moje obľúbené vianočné filmy, pijem varené vínko a balím. Každému balíčku venujem pozornosť a kúsok lásky. Teším sa, ako sa zabalená kôpka zväčšuje a tá druha zmenšuje.

Moje darčeky ešte všetky pobalené nie sú, ale pár zabalených som vám nafotila pre inšpiráciu. Avšak svetlo mi dnes neprialo a tak bohužiaľ, ani fotky nie sú také super, ako by si darčeky zaslúžili. Verím, že na inšpiráciu poslúžia dobre.

Biely papier

Mojim minuloročným objavom bol jednoznačne biely baliaci papier. Zamilovala som sa doňho až tak, že teraz je u mňa tak obľúbený ako prírodnému papieru. Ten bol dlhé roky mojim jediným favoritom. Biely papier s červeno zelenými doplnkami je neprekonateľný. Baliace papiere sú z IKEA a doplnky z Tigru.

Nežné balíčky

Tento baliaci papier si ma získal svojou nežnosťou, skombinovala som ho s bielymi, prírodnými a jemne zlatými doplnkami. Papier je z IKEA, baletka z Tigra, stuha a šnúrka z rakúskeho Action.

 

Prírodné balíčky

Tento rok som samú seba prekvapila modrým balením. Modrá je studená farba, ale taká vlastne zima je.  Modrú som používala maximálne stuhu v kombinácii s červenými doplnkami. Tentokrát som však balíčky oživila retro baliacim papierom s modrým vzorom, ale aj modrou stužkou.  V Action som objavila skvelú vec samolepkové stužky, veľmi dobre sa s nimi pracuje a vyzerajú perfektne. Modrý papier aj stromček sú tiež z Action. Srdiečková stuha je z Lidla a jutový špagát kúpite úplne všade.

Toto bol môj posledný tohtoročný príspevok, verím, že aj s mojou pomocou ste predvianočné prípravy zvládli v pohodičke a sviatky s rodinou si naplno užijete. Zabudnite na všetky drobné aj väčšie nedokonalosti a aj na to všetko, čo ste nestihli pripraviť. Sviatky sú len raz do roka a treba si ich vychutnať.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close