Ako zabaliť

Potešte drobca vo vašom okolí originálne zabaleným darčekom

Tento týždeň sme boli s manželom pozvaní na narodeninovú oslavu nášho synovca. S darčekom sme to tentokrát mali ľahké, opýtali sme sa jeho rodičov, čo by potreboval. Má len 5 rokov a tak zvykneme dať bokom niečo praktické a na oslavu doniesť len menší darček – hračku pre potešenie.

Ešte pred kúpou hračky som mala v hlave plán, ako chcem darček zabaliť. Úprimne sa musím priznať, že som v hračkárstve cielene hľadala hračku, ktorá synovca poteší a zároveň bude v krabičke.

Ako zabaliť darček ako macka:

  • Jednofarebný baliaci papier
  • Tvrdší biely papier
  • Hrubšia čierna fixka
  • Lepiaca páska
  • Lepidlo alebo obojstranná páska
  • Stužka

Zabalíme darček do jednofarebného baliaceho papiera. U mňa jednoznačne vyhráva hnedý papier z IKEA. Z toho istého papiera vystrihneme dva identické krúžky. Z každého krúžku vytvoríme kornútok, buď s použitím lepidla, alebo obojstrannej lepiacej pásky. Ja používam radšej pásku, keďže pri nej nehrozí, že sa rozlepí. Na vrch balíčka nalepíme kornútkové ušká. Z hrubšieho bieleho papiera vystrihneme krúžok, ktorý nalepíme na prednú stranu balíčka. Ja som opäť použila obojstrannú pásku. Čiernou fixkou mackovi dokreslíme oči a nos. Ak je balíček väčší na spodnú časť balíčka zaviažeme mašličku.

Synovec ma veľmi rád mackov a tak mal z balíčka ohromnú radosť. Verím, že tento jednoduchý tip na zabalenie poteší deti aj vo vašom okolí. Podeľte sa aj s vašimi originálnymi tipmi na zabalenie darčekov pre deti.

 

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close