Čo kúpiť

5 aprílových tipov na skvelé darčeky

Keď píšem tento článok, tak sneží a zdá sa, že dorazil november. Pohľad von ma neteší a preto sa radšej napchávam veľkonočnou čokoládou a píšem článok. Aj napriek aprílovému počasiu, ktoré vonku panuje, vám v pravidelnom mesačnom výbere prinesiem 5 tipov na krásne jarné darčeky.

Označovače byliniek

Ak by ste radi obdarovali osôbku, ktorá sa nevie dočkať, kedy si nasadí na balkón alebo do záhradky čerstvé bylinky, mám pre vás dobrý tip. Venujte jej sadu zapichovátok, ktorými si tieto voňavé krásky označí. Jasné, že každý záhradník, či bylinkopestovateľka, si svoje bylinky pozná, ale tieto označovače  napriek tomu potešia, sú totiž krásnou nadčasovou dekoráciou.

Na Sashe môžete vybrať z množstva druhov, ja som sa zamilovala hneď do viacerých a to do kovových s vyrazenými písmenkami, do hlinených tabuliek s peknou patinou, alebo do menoviek vymodelovaných z drôtu.

Brezový peeling

Pri tomto darčeku ušetríte. Stačí vám vybehnúť do prírody, vybrať z komory cukor, soľ, olej a jednoducho za pár minút vyrobíte originálny darček pre milovníčku prírodnej kozmetiky.

Presný recept na tento úžasný brezový peeling som vám spísala v blogu – vyrobte perfektný jarný darček. Ja som sa doňho zamilovala, je stelesnenou jarou v pohári.

 

Ponožkové predplatné

Venovať predplatné obľúbeného časopisu je klasika, no skúste venovať ponožkové predplatné. Ak máte v okolí chlapíka, ktorý si potrpí na trendové ponožky, môžete mu venovať členstvo do Klubu pánu z Ponožkovic.

V jednoduchej online objednávke zadáte počet mesiacov predplatného a veľkosť ponožiek. Členovi tohto klubu budú pravidelne raz za mesiac doručené  originálne dizajnové ponožky vyrábané v Čechách. Prvé ponožky môžete dokonca venovať osobne v darčekovom balení. Viac informácií o tomto exkluzívnom klube nájdete na www.ponozkovice.cz.

Šumiaci medvedík

Keď hľadáte originálny darček pre nastávajúcu maminu, mám pre vás užitočný a veľmi originálny tip. Medvedík MyHummy pomáha novorodencom pri zaspávaní. A povedzme si úprimne, po čo túžia novopečení rodičia viac ako po spánku.

Medvedík vydáva zvuky podobné šumiacemu fénu alebo vysávaču.  Tie majú bábätká veľmi radi, pripomínajú im totiž zvuky, na ktoré boli zvyknuté v maminkinom brušku. Takže ich upokojujú, cítia sa pri nich v bezpečí a vďaka tomu ľahšie zaspávajú.  

Poukaz na čisté a bezšmuhové výhľady

Tento darček je veľmi pragmatický, ale verím, že poteší nejednu obdarovanú, prípadne aj obdarovaného. Ak máte hlbšie do vrecka, alebo len chcete niekomu trochu pomôcť, venujte mu trochu svojho času a energie. Pripravte originálny poukaz na umytie okien. Nezabudnite na poukaz uviesť dátum platnosti a počet dní potrebných  na objednanie dodania darčeka.

Ak nemáte čas, ani chuť umývať okná, ale darček sa vám páči, objednajte túto službu u špecializovanej upratovacej firmy. Ujo Google vám opäť s radosťou poradí.

Verím, že aj tohtomesačný výber vám pomôže. Ak ste v ňom tú správnu inšpiráciu nenašli, určite si prezrite marcový, februárovýjanuárový výber. Prajem vám krásne darčekovanie, priatelia.

Tiež sa vám bude páčiť

Bez komentárov

Odpovedať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Close